Sieci i instalacje

Firma termotronik posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowego zaopatrzenia budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, a także obiektów:

  • użyteczności publicznej,
  • usługowych, biurowych,
  • produkcyjnych i przemysłowych.

 

Projekty instalacji wykonujemy zarówno dla:

  • nowych obiektów
  • rozbudowy i modernizacji istniejących już obiektów.

 

Projektujemy zgodnie z najnowszą wiedzą techniczną: sieci, instalacje oraz urządzenia wodne, grzewcze, gazowe, kanalizacyjne oraz wodociągowe.
Oferujemy usługi w zakresie dostawy oraz montażu w/w instalacji wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem i automatyką zapewniającą bezobsługowe jej działanie.
Wykonujemy wielobranżowe zestawy dokumentacji posiadające wszystkie niezbędne opinie techniczne i uzgodnienia, zgodne z najnowszą wiedzą techniczną, obowiązującymi przepisami i normami.
Posiadamy wszechstronne i wieloletnie doświadczenie w montażu nowoczesnych systemów.
Zapewniamy pomoc oraz fachowe doradztwo techniczne przy kompletowaniu dokumentacji projektowej oraz w zakresie doboru urządzeń.
Udzielamy gwarancji na wykonane prace instalatorskie oraz oferujemy opiekę serwisową w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym

Firma nasza jako autoryzowany przez najlepszych europejskich producentów dostawca urządzeń kotłowni, instalacji c.o. i basenu, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy klient traktowany jest bardzo indywidualnie. Stawiamy bardzo mocny nacisk na poznanie potrzeb klienta w celu dobrania dla niego optymalnego rozwiązania.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdobytemu przez lata działalności w branży jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, a bardziej wymagające zlecenia traktujemy jak szansę na dalszy rozwój.

Jeżeli mają Państwo pytania, pragną Państwo dowiedzieć się więcej na temat usług, które oferujemy zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.