Prywatne

Śmiało można stwierdzić, że w dzisiejszych czasach basen dla nowoczesnej posiadłości jest zaspokojeniem potrzeby prestiżu oraz komfortu. Czy jest coś przyjemniejszego w upalny dzień od spędzenia swojego wolnego czasu, relaksując się i chłodząc we własnym basenie? Baseny przy naszej posiadłości to już nie tylko odległe marzenie, ale mały luksus, na który może pozwolić sobie coraz większa rzesza osób, chcących podnieść standard swojego życia.

Nasza firma specjalizuje się w budowie i opiece serwisowej nad basenami kąpielowymi. Korzystając z naszej oferty otrzymasz nie tylko profesjonalny sprzęt, ale również nasze fachowe doradztwo przy wyborze właściwego basenu, projekt oraz wykonanie a także opiekę serwisową.

Jesteśmy profesjonalistami. Dzięki naszej wiedzy opartej o wieloletnie doświadczenie, będziesz mieć pewność, że dokonałeś słusznego wyboru.

 

 

Firma Termotronik ma do zaoferowania Państwu następujące technologie basenów prywatnych:

 SUNNYPOOL Baseny żelbetonowe (standardowe z ceramiką)

Formowane są z wodoszczelnego żelbetonu – według indywidualnego projektu. Wewnętrzna część niecki może być wyłożona folią PVC lub materiałem ceramicznym takim jak płytki czy mozaika basenowa. Rozwiązanie dla osób, które mają własny pomysł na kształt i architekturę swojego wymarzonego basenu. Ze względu na swą trwałość baseny te są najbardziej popularne.

 

 stal Baseny ze stali nierdzewnej

Niecki tych basenów wykonywane są z nierdzewnej stali. Cechują się wysoką trwałością, łatwością utrzymania higieny oraz wytrzymałością i elastycznością materiału. Proces montażu takiego basenu jest dość krótki z racji, że elementy niecki są przygotowywane wcześniej. Warto nadmienić to że istnieje możliwość robudowy takiego basenu poprzez spawanie. Baseny te mogą posiadać dowolny kształt i dowolną głębokość.

 

poliester Baseny poliestrowe

Wykonane z najwyższej jakości wieloskładnikowych żywic, włókien, mat szklanych oraz żelkotu. Dzięki zastosowanej technologii, niecka jest odporna na czynniki takie jak: chemia basenowa, glony, promieniowanie UV oraz różnice temperatur. Laminat pokrywający baseny minimalizuje straty ciepła oraz nadaje basenom wyjątkowy, elegancji i niepowtarzalny lazurowy kolor.

 

 SUNNYPOOL Baseny naziemne gre

Baseny ogrodowe to również coraz częściej spotykany element ogrodów przydomowych, który pozwala przy niskim nakładzie, w krótkim czasie i bez konieczności montowania skomplikowanej instalacji, w upalne dni zapewnić relaks i ochłodę domownikom. Użytkownik decydując się na tego typu basen nie może jednak oczekiwać zbyt dużego komfortu, wysokiej jakości a co za tym idzie długiego okresu użytkowania.

 

 SUNNYPOOL Baseny drewniane

Wyprodukowane ze specjalnego gatunku sosny mający odpowiednią twardość drewna. Grubość ściany naszych basenów wynosi 45mm. Do każdego basenu dostarczany jest filtr piaskowy z pompą 6 lub 8 m3/h, do każdego basenu dostarczana jest instrukcja montażu w formie filmu i rysunków/zdjęć. Wyposażenie i niektóre drewniane elementy mogą być zmienione według Państwa życzeń.